FAQ

FAQ – pytania najczęściej do nas kierowane.

Renowacja butów timberlandWłaśnie z pytaniami jakie są poniżej najczęściej mamy do czynienia . Jednak  na stronie dotyczącej FAQ nie ma odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości .

Na przykład więcej szczegółowych informacji o malowaniu butów można znaleźć na naszej stronie „Malowanie butów” . Ponadto jest więcej stron tematycznych i przede wszystkim tam można znaleźć rozszerzone informację. Choć i one mogą nie wyczerpywać wszystkich tematów.

Jeśli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi, napisz do nas!

Dlatego dla uściślenia i udzielania dodatkowych informacji , prosimy o wysyłanie zapytań lub kontakt telefoniczny z nami . Postaramy się udzielić niezbędnych informacji, które brakuje w FAQ.. Ponadto zapraszamy do odwiedzania naszego blogu.

 

Category: Cena
Można przyjąć, że nie mniej niż 89 zł dla butów, 149 zł w przypadku torebek. Dla  kurtek skórzanych w przypadku metody renowacji poprzez malowania jest to 349 zł. W przypadku innych metod renowacji ceny będą tez różne, Dlatego cena jest zawsze ustala na indywidulanie. Zawsze dokonujemy wyceny po otrzymaniu zdjęć lub obejrzeniu przedmiotu renowacji, podczas wizyty u nas. Więcej przykładowych cen jest na naszej stronie https://renowacja-butow.pl/renowacja-obuwia-cennik/
Category: Cena

Trzeba zrobić kilka zdjęć, opisać zakres prac i wysłać do nas wiadomości. Każda informacja jest dla nas przydatna dla dokonania wyceny. Zarówno dotyczące sposobu konserwacji, powodu uszkodzeń, jaki w przypadku skóry określenia jej rodzaju. Na naszej stronie https://renowacja-butow.pl jest prosty test pomagający określić rodzaj skóry.

Category: Cena

Koszt farbowania ( barwienia) butów zaczyna się od 99 zł. Ale cenę ustalamy indywidualnie po otrzymaniu zdjęć lub bezpośrednim obejrzeniu butów. Więcej o farbowaniu butów jest na naszej stronie https://renowacja-butow.pl/strona-glowna/farbowanie-butow/

 

 

 

Masz pytania? 

 

   

 

     

lub zadzwoń do nas :  572020922