FAQ

FAQ – pytania najczęściej do nas kierowane.

Renowacja butów timberlandWłaśnie z pytaniami jakie są poniżej najczęściej mamy do czynienia . Jednak  na stronie dotyczącej FAQ nie ma odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości .

Na przykład więcej szczegółowych informacji o malowaniu butów można znaleźć na naszej stronie „Malowanie butów” . Ponadto jest więcej stron tematycznych i przede wszystkim tam można znaleźć rozszerzone informację. Choć i one mogą nie wyczerpywać wszystkich tematów.

Jeśli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi, napisz do nas!

Dlatego dla uściślenia i udzielania dodatkowych informacji , prosimy o wysyłanie zapytań lub kontakt telefoniczny z nami . Postaramy się udzielić niezbędnych informacji, które brakuje w FAQ.. Ponadto zapraszamy do odwiedzania naszego blogu.

 

Category: Wykonanie
Tak ale przede wszystkim zależy to od rodzaju skóry. Odpowiednią metodą zmiany koloru  dla skóry zamkniętej  jest malowanie butów skórzanych. Jednak nie polecamy malowania w przypadku butów gdzie skóra jest mocno wyeksploatowana .  Aby zachować naturalny charakter skóry otwartej odpowiednia metoda będzie przede wszystkim farbowani butów (barwienie).
Category: Wykonanie

Tak, jak najbardziej czyścimy przedmioty wykonane z zamszu.

Category: Wykonanie

W ramach prac renowacyjnych wykonujemy barwienie  różnych  przedmiotów ze skóry . Oczywiście realizujemy farbowanie torebek .

 

 

 

Masz pytania? 

 

   

 

     

lub zadzwoń do nas :  572020922