Farbowanie butów zamszowych

Farbowanie butów zamszowych na czerwony kolor
Przywracanie koloru zamszowych butów

Farbowanie butów zamszowych to jedna z naszych najpopularniejszych prac. Zamsz z czasem traci swój dobry wygląd.  Dlatego właśnie utrata koloru znacząco wpływa na wygląd obuwia.  Ale przede wszystkim  polecamy zacząć od czyszczenia  przed podjęciem decyzji o farbowaniu obuwia na określony kolor. Czasami samo czyszczenie jest wystarczające dla uzyskania dobrego wyglądu . Jednak jeśli jest to nie wystarczające proponujemy farbowanie butów zamszowych.

Farbowanie butów zamszowych to sposób na plamy

Przede wszystkim,  farbowanie zamszu jest rozwiązaniem problemów z plamami . Innymi słowy gdy nie udaje się usunąć uporczywych plam,  pozostaje „ukrycie” ich poprzez  farbowanie skóry. Co więcej, kolor jaki zostanie użyty w dużym stopniu zależy do efektów czyszczenia.  Najwięcej problemów powodują jasne kolory butów. Jednak w ich przypadku odzyskanie oryginalnego koloru jest możliwe tylko jeśli uda się usunąć plamy.  Dlatego czyszczenie skór zamszowych jest kluczowe dla dalszych kroków. Ponadto  gdy są widoczne efekty czyszczenia można podejmować decyzje co do koloru. Podsumowując, bez czyszczenia nie będzie szans na odzyskanie koloru.  Jednak więcej informacji można znaleźć na naszej stronie zajmującej się właśnie taką częścią naszej pracy jaką jest farbowanie butów .

Podobnie jedną z przyczyn utraty wyglądu obuwia  jest płowienie koloru  pod wpływem czynników atmosferycznych. Dlatego właśnie farbowanie jest wtedy dobrym rozwiązaniem. Tak było również w przypadku butów,  widocznych na zdjęciach . Z czasem utraciły swój naturalny kolor oraz  zostały nieco zaplamione. Podsumowując , czyszczenie spowodowało usunięcie plam a całości dopełniło odświeżenie koloru .

 
Więcej informacji o naszej pracy znajduje się na stronie głównej.
 
 
 
 

Już czas odnowić również Twoje buty!

 
 
 
 

Noski butów zamszowych przed odnową Kolor butów zamszowych po odnowie
 
 
 
 

Chcesz otrzymać wycenę ? 
 
 
 
 

 
 
 
 

lub zadzwoń do nas:572020922