Renowacja butów skórzanych

Odnawianie butów AldoRenowacja butów skórzanych w tym przypadku była efektem  wielkim pragnienia przywrócenia do życia ukochanych butów. Ich właściciel określił swoje obuwie jako najwygodniejsze buty na świecie 😉   Zarówno intensywne użytkowanie jak i niestosowanie prawideł bardzo wpłynęło na wygląd tych butów. Pierwszym krokiem było czyszczenie butów oraz użycie prawideł.. Skóra została wyprostowana ale z góry uprzedziliśmy właściciela tych butów  ,że nie jest to trwały efekt. Jak również poinformowaliśmy, że aby utrzymać obuwie w dobrej kondycji konieczne jest stosowanie prawideł. Więcej informacji o renowacji butów znajduje się  na naszej stronie głównej.  
 
 

W tym przypadku zastosowaliśmy malowanie jak technikę renowacji koloru.  Po przygotowaniu powierzchni został nadany kolor a  efekt  końcowy jest widoczny na zdjęciach poniżej. Renowacja  jest przez nas kończona  gdy zostanie nałożony odpowiedni impregnat do skóry .  I tak zrobiliśmy niespodziankę gdzie właściciel po zobaczeniu powiedział – „To nie są moje buty!”. Zapraszamy również do obejrzenia naszej galerii zdjęć.

Jesteśmy obecni również na tematycznym forum  w  którym posiadamy własny dział. Znajdują się tam opisy prac dotyczące butów, torebek czy też kurtek skórzanych. Polecamy nasz dział w forum „W butach” 
 

Renowacja butów skórzanych to oferta także dla Ciebie.

 
 
 

renowacja mocno używanych butów skórzanychRenowacja butów z skóry naturalnejRenowacja zdeformowanych butów skórzanychRenowacja starych butów z skóryRenowacja starych Aldo Efekt końcowy renowacji butów Nowy kolor po renowacji butów AldoWygląd butów po renowacji

 
 
 
 
 
 

Masz pytania? 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

lub zadzwoń do nas:572020922