Odnawianie butów Adidas

Odnawianie butów AdidasOdnawianie butów pomoże nam odtworzyć wrażenie jakie mieliśmy w chwili podjęcia decyzji zakupu. Buty które dostaliśmy były wrażenie zużyte i wymagały interwencji . Całość procesu zaczęliśmy od czyszczenie. Niestety ale czasami nie udaje się doczyścić wszystkich elementów . Tak też było w przypadku podeszwy w tych butach.  Nie udało się usunąć brudu z jej powierzchni . Dlatego alternatywnym  zabiegiem jest malowanie podeszwy. Nie polecamy tego  gdyż nie jest ono trwałe . Tego typu prace wykonujemy wyłącznie na życzenie klienta , wcześniej informując o ewentualnych problemach.

Odnawianie butów odwraca efekty starzenie obuwia.

Buty nie miały znaczących uszkodzeń dlatego praca z nimi nie była zbyt skomplikowana . Trzeba było wymieszać główny kolor tak aby barwy do całości. Zamsz wymagał wymieszania ,koloru i dobrania barwy do kompozycji.  Więcej informacji o metodach naszej pracy znajduje się na stronie głównej.  Zapraszamy aby zapoznać się z informacją jak pracujemy a osobom zainteresowanym customem butów polecamy  wpisy na naszym blogu.

 

 

 

 

 

Chcesz otrzymać wycenę? 
 

 

lub zadzwoń do nas:572020922

Renowacja butów skórzanych

Odnawianie butów AldoRenowacja butów skórzanych w tym przypadku była efektem  wielkim pragnienia przywrócenia do życia ukochanych butów. Ich właściciel określił swoje obuwie jako najwygodniejsze buty na świecie 😉   Zarówno intensywne użytkowanie jak i niestosowanie prawideł bardzo wpłynęło na wygląd tych butów. Pierwszym krokiem było wyczyszczenie butów oraz użycie prawideł.. Skóra została wyprostowana ale z góry uprzedziliśmy właściciela tych butów  ,że nie jest to trwały efekt. Jak również poinformowaliśmy, że aby utrzymać obuwie w dobrej kondycji konieczne jest stosowanie prawideł.

W tym przypadku zastosowaliśmy malowanie jak technikę renowacji koloru.  Po przygotowaniu powierzchni został nadany kolor a  efekt  końcowy jest widoczny na zdjęciach poniżej. Renowacja  jest przez nas kończona  gdy zostanie nałożony odpowiedni impregnat do skóry .  I tak zrobiliśmy niespodziankę gdzie właściciel po zobaczeniu powiedział – „To nie są moje buty!”. Więcej informacji o renowacji butów znajduje się  na naszej stronie głównej.  Zapraszamy również do naszej galerii zdjęć.

Renowacja butów skórzanych to oferta także dla Ciebie.

 

renowacja mocno używanych butów skórzanychRenowacja butów z skóry naturalnejRenowacja zdeformowanych butów skórzanychRenowacja starych butów z skóryRenowacja starych Aldo Efekt końcowy renowacji butów Nowy kolor po renowacji butów AldoWygląd butów po renowacji

 

Masz pytania? 
 

 

lub zadzwoń do nas:572020922