Renowacja torebki skórzanej Coccinelle

Efekt renowacji torebki skórzanej
Renowacja torebki skórzanej Coccinelle

Renowacja torebki skórzanej wiąże się z wieloma czynnościami , które maja wpływ na końcowy efekt. W  przypadku tej torebki sama  skóra wymagała niewielkich interwencji ale  sam efekt kolorystyczny był zdecydowanie do poprawy.

Prace dodatkowe przy odnawianiu torebki .

Dodatkowym zadaniem było utrzymanie bez zmian , koloru kontrastowych nici. Same zabezpieczenie nici zajęło wiele czasu ale warto było zrobić zabezpieczenia. Jest to istotne aby nie pokryć farbą nici gdyż wpływa to na ogólny wygląd. Takie prace wykonujemy zarówno w przypadku torebek jak a czasami również  również gdy wykonujemy malowanie butów skórzanych. Ale jest to tez czynność  znacząco wpływająca na cenę końcową. Podczas nakładania nowej farby konieczne było poprawienie koloru na wielu bardzo niewielkich elementach co też wymagało poświęcenia czasu na malowanie. Efekt końcowy zdecydowanie odmienił wygląd torebki. Jeśli dowiedzieć się więcej o rodzajach skór i technice odnowy jakie stosujemy to wejdź na naszą stronę główną. Możesz też zobaczyć jak przebiegała renowacja torebki  Kazar.

 

Renowacja torebki skórzanej ? Napisz ,zapytaj …

 

Środki do renowacji torebki skórzanej Dół torebki skórzanej przed renowacją Dno torebki skórzanej pro renowacjąTorebka przed renowacjąGórna część torebki skórzanej przed renowacją Torebka skórzana po renowacji Fragment torebki skórzanej po renowacjiTorebka po renowacji

 
 
 

Masz pytania i wątpliwości ? 
 
 
 

 
 
 
 

lub zadzwoń do nas:572020922