FAQ

FAQ – pytania najczęściej do nas kierowane.

Renowacja butów timberlandWłaśnie z pytaniami jakie są poniżej najczęściej mamy do czynienia . Jednak  na stronie dotyczącej FAQ nie ma odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości .

Na przykład więcej szczegółowych informacji o malowaniu butów można znaleźć na naszej stronie „Malowanie butów” . Ponadto jest więcej stron tematycznych i przede wszystkim tam można znaleźć rozszerzone informację. Choć i one mogą nie wyczerpywać wszystkich tematów.

Jeśli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi, napisz do nas!

Dlatego dla uściślenia i udzielania dodatkowych informacji , prosimy o wysyłanie zapytań lub kontakt telefoniczny z nami . Postaramy się udzielić niezbędnych informacji, które brakuje w FAQ.. Ponadto zapraszamy do odwiedzania naszego blogu.

 

Category: Wykonanie
Tak ale przede wszystkim zależy to od rodzaju skóry. Odpowiednią metodą zmiany koloru  dla skóry zamkniętej  jest malowanie butów skórzanych. Jednak nie polecamy malowania w przypadku butów gdzie skóra jest mocno wyeksploatowana .  Aby zachować naturalny charakter skóry otwartej odpowiednia metoda będzie przede wszystkim farbowani butów (barwienie).
Category: Wykonanie

Tak, jak najbardziej czyścimy przedmioty wykonane z zamszu.

Category: Wykonanie

W ramach prac renowacyjnych wykonujemy barwienie  różnych  przedmiotów ze skóry . Oczywiście realizujemy farbowanie torebek .

Category: Cena

Można przyjąć, że nie mniej niż 89 zł dla butów, 149 zł w przypadku torebek. Dla  kurtek skórzanych w przypadku metody renowacji poprzez malowania jest to 349 zł. W przypadku innych metod renowacji ceny będą tez różne, Dlatego cena jest zawsze ustala na indywidulanie. Zawsze dokonujemy wyceny po otrzymaniu zdjęć lub obejrzeniu przedmiotu renowacji, podczas wizyty u nas. Więcej przykładowych cen jest na naszej stronie https://renowacja-butow.pl/renowacja-obuwia-cennik/

Category: Czas

Zwykle jest to 3 tygodnie od dostarczenia. Ale w sezonach trwa to dłużej. Czas realizacji podajemy podczas wykonania wyceny.

Category: Cena

Trzeba zrobić kilka zdjęć, opisać zakres prac i wysłać do nas wiadomości. Każda informacja jest dla nas przydatna dla dokonania wyceny. Zarówno dotyczące sposobu konserwacji, powodu uszkodzeń, jaki w przypadku skóry określenia jej rodzaju. Na naszej stronie https://renowacja-butow.pl jest prosty test pomagający określić rodzaj skóry.

Category: Wysyłka

Przesyłki są możliwe poprzez Paczkomat, kuriera, Pocztę Polską oraz Orlen Paczka. Dane niezbędne do wysyłki są umieszczone na samym dole strony  „Kontakt

Category: Cena

Koszt farbowania ( barwienia) butów zaczyna się od 99 zł. Ale cenę ustalamy indywidualnie po otrzymaniu zdjęć lub bezpośrednim obejrzeniu butów. Więcej o farbowaniu butów jest na naszej stronie https://renowacja-butow.pl/strona-glowna/farbowanie-butow/

Category: Czas

Zapraszamy w godzinach od 11:00 do 20:00. Pracujemy od poniedziałku do piątku . W soboty i niedziele oraz dni ustawowo wolne od pracy nie pracujemy. Jeśli zamierzasz przyjechać osobiście to prosimy o wcześniejszy kontakt z nami.

Category: Płatość

Płatność jest realizowana po zakończeniu prac. Gdy nasza praca jest skończona wysyłamy zdjęcia gotowego przedmiotu i gdy wszystko jest w porządku prosimy o wykonanie płatności

 

 

 

Masz pytania? 

 

   

 

     

lub zadzwoń do nas :  572020922