FAQ

FAQ – pytania najczęściej do nas kierowane.

Renowacja butów timberlandWłaśnie z pytaniami jakie są poniżej najczęściej mamy do czynienia . Oczywiście na stronie dotyczącej FAQ nie ma odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości . Na przykład więcej szczegółowych informacji o malowaniu butów można znaleźć na naszej stronie „Malowanie butów” . Jest więcej stron tematycznych i tam można znaleźć rozszerzone informację. Choć i one mogą nie wyczerpywać wszystkich tematów.

Dlatego dla uściślenia i udzielania dodatkowych informacji , prosimy o wysyłanie zapytań lub kontakt telefoniczny z nami . Postaramy się udzielić niezbędnych informacji, które brakuje w FAQ.. Ponadto zapraszamy do odwiedzania naszego blogu.

 

Category: Wykonanie
Tak ale przede wszystkim zależy to od rodzaju skóry. Odpowiednią metodą da zmiany koloru jest malowanie butów skórzanych. Nie polecamy malowania w przypadku butów gdzie skóra jest mocno wyeksploatowana Jednak dla butów ze skóry otwartej aby zachować naturalny charakter odpowiednia metoda będzie przede wszystkim farbowani butów (barwienie).
Category: Wykonanie

Tak, jak najbardziej czyścimy przedmioty wykonane z zamszu.

Category: Cena

Można przyjąć, że nie mniej niż 89 zł dla butów, 149 zł w przypadku torebek. Dla  kurtek skórzanych w przypadku metody renowacji poprzez malowania jest to 299. W przypadku innych metod renowacji ceny będą tez różne, Dlatego cena jest zawsze ustala na indywidulanie. Zawsze dokonujemy wyceny po otrzymaniu zdjęć lub obejrzeniu przedmiotu renowacji, podczas wizyty u nas. Więcej przykładowych cen jest na naszej stronie https://renowacja-butow.pl/renowacja-obuwia-cennik/

Category: Czas

Zwykle jest to 3 tygodnie od dostarczenia. Ale w sezonach trwa to dłużej. Czas realizacji podajemy podczas wykonania wyceny.

Category: Cena

Trzeba zrobić kilka zdjęć, opisać zakres prac i wysłać do nas wiadomości. Każda informacja jest dla nas przydatna dla dokonania wyceny. Zarówno dotyczące sposobu konserwacji, powodu uszkodzeń, jaki w przypadku skóry określenia jej rodzaju. Na naszej stronie https://renowacja-butow.pl jest prosty test pomagający określić rodzaj skóry.

Category: Wysyłka

Przesyłki są możliwe poprzez Paczkomat, kuriera, Pocztę Polską oraz Paczkę w Ruchu. Dane niezbędne do wysyłki są umieszczone w zakładce „Kontakt

Category: Cena

Koszt farbowania ( barwienia) butów zaczyna się od 99 zł. Ale cenę ustalamy indywidualnie po otrzymaniu zdjęć lub bezpośrednim obejrzeniu butów. Więcej o farbowaniu butów jest na naszej stronie https://renowacja-butow.pl/strona-glowna/farbowanie-butow/

Category: Czas

Zapraszamy w godzinach od 11:00 do 20:00. Pracujemy od poniedziałku do piątku . W soboty i niedziele oraz dni ustawowo wolne od pracy nie pracujemy. Jeśli zamierzasz przyjechać osobiście to prosimy o wcześniejszy kontakt z nami.

Category: Płatość

Płatność jest realizowana po zakończeniu prac. Gdy nasza praca jest skończona wysyłamy zdjęcia gotowego przedmiotu i gdy wszystko jest w porządku prosimy o wykonanie płatności

 

 

 

Masz pytania? 

 

   

 

     

lub zadzwoń do nas :  572020922