Kontakt

Komunikacji z Nami

 Sposoby kontaktu z Nami.

Renowacja butów skórzanychJesteśmy z Legionowa ale działamy na terenie całej  Polski. Można do nas przyjechać osobiście jak również  wysłać paczkę  a my po zakończeniu prac odeślemy przedmiot jakim się zajmowaliśmy w sposób wskazany przez  Ciebie .

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 11-20 .W soboty  oraz dni ustawowo wole od pracy nie pracujemy.  Ale na wiadomości e-mail  i zapytania wysyłane poprzez formularz kontaktowy, odpowiadamy przez 7  dni w tygodniu.

Jeśli masz zamiar przyjechać osobiście, uprzedzisz nas o swojej wizycie (najlepiej telefonicznie) . Nasz numer telefonu to : 572020922.  Będziemy wtedy czekali na Ciebie.

 

Nasze dane  adresowe :

But Od Nowa  
05-120 Legionowo 
Ul. Sobieskiego 29/23 

 

Geolokalizacja:

Szerokość geograficzna:  52.3899672


Długość geograficzna:  20.9238718
 

Adres cyfrowy Plus Code dla Map Google : 9WQF+XG Legionowo

 

Na samym dole tej strony, pod formularzem kontaktowym jest również mapa Google.  Jeszcze jedna mapa zawierająca kilka punktów orientacyjnych w naszej okolicy ,umieszczona na dole tej strony w rubryce o nazwie „Jak dojechać”

 

Jeśli wysyłasz do nas przesyłkę poprzez kuriera,  Pocztę Polską ,  „Paczkę w Ruchu” lub „Paczkomaty” to adres naszego punktu odbioru takiej paczki  znajdują się  na samym dole tej strony przed  formularzem kontaktowym .  

Kontakt telefoniczny i pytania poprzez e-mail

 

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego  oraz do wysyłania zdjęć i zapytań  poprzez telefon w godzinach  od 11-tej do 20-tej , od poniedziałku do piątku. W sobotę , niedzielę i dni ustawowo wole od pracy prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy.

Zachęcamy również do wysyłanie zapytań oraz zdjęć pocztą elektroniczną  na adres    Można tez wysyłać pytania poprzez formularz kontaktowy na dole strony. Wysyła on wiadomość do Nas oraz przesyła kopie na adres e-mail podany podany przez Ciebie w formularzu.  

 Za wyjątkiem soboty, niedziel i dni ustawowo wolnych od pracy, otrzymasz odpowiedź w ciągu 24h.  Jednak gdy nie będzie odpowiedzi to znaczy, że Twoja wiadomości do Nas nie dotarła. W takim przypadku prosimy o ponowne wysłanie wiadomości do Nas lub kontakt telefoniczny. 

Informacje oraz wycena
Trudno jest Nam udzielać informacji gdy nie widzimy przedmiotu jakiego może dotyczyć nasza usługa. . Wyślij wiadomości e-mail lub zapytanie poprzez  formularz  z załączonymi zdjęciami wraz opisem prac jakie Chcesz zlecić. 

Napisz to co wiesz o swoich butach czy innym przedmiocie (marka ,model, zdjęcie wszywki wewnętrznej z oznaczeniem jakie stosuje producent, z czego jest zrobiony, jakie były z nim problemy, jakie ma wady, czym i jak był pielęgnowany, jak często jest używany itp.). Im więcej napiszesz i im lepsze zdjęcie wyślesz tu tym będzie łatwiej przedstawić ofertę dla Ciebie. 

Pomocny dla Ciebie w przygotowaniu takich informacji będzie tekst jaki umieściliśmy na stronie głównej. Dlatego , jeśli chcesz się dowiedzieć w jaki sposób pracujemy to zobacz tekst w zakładce „Jak działamy„.

 

Wysyłka paczek

Dane kontaktowe dla przesyłek

Poniżej są dane potrzebne do wysyłki paczek. Proszę kliknąć na wybrany rodzaj przesyłki i odczytać niezbędne dane. Adres e-mail jest powyżej na te stronie oraz jest dołączany do odpowiedzi na zapytania wysyłane poprzez formularz kontaktowy. 

PaczkomatKurier oraz Poczta PolskaOrlen Paczka
CleanArt ,Artur Węcławek tel: 572020922, Numer i adres Paczkomatu – LGE04A ,Jana III Sobieskiego 3B , 05-120 Legionowo
CleanArt , Artur Węcławek tel: 572020922, 05-120 Legionowo, ul.Sobieskiego 29/23
CleanArt ,Artur Węcławek tel: 572020922, 05-120 Legionowo,  Jerzego Siwińskiego 2/4 ,Numer : APM 447676

W razie wątpliwości prosimy o kontakt z Nami.

Jak dojechać
Jeśli chcesz przyjechać do Nas to na dole strony pod formularzem kontaktowym jest mapa Google ,Na początku tej strony, podaliśmy adres, geolokalizację oraz dane Plus Code dla Map Google. Poniżej jest obraz mapy z kilkom zaznaczonymi punktami orientacyjnymi w naszym pobliżu. Obrazek jest  pomniejszony ale gdy na niego  klikniesz, ulegnie on powiększeniu w nowym oknie przeglądarki

Ale zanim przyjedziesz, wcześniej poinformuj nas o Twojej wizycie , najlepiej telefonicznie . Nasz numer telefonu to : 572020922.  

Jeśli mimo wszystko ,nie możesz nas odnaleźć to skieruj się w pobliże Poczty Polskiej na ulicy Zwycięstwa 4 w Legionowe i stojąc przy drzwiach wejściowych  Poczty, zadzwoń do Nas.  Podpowiemy jak dojść pieszo od budynku Poczty do nas.

Formularz kontaktowy