Kontakt

Komunikacji z Nami
Renowacja butów skórzanych Jesteśmy  z Legionowa .Dane  adresowe  są na samym  dole po lewej stronie. Jeśli wysyłasz do nas przesyłkę poprzez „Paczkę w Ruchu” lub „Paczkomaty” to adres naszego punktu odbioru takiej paczki jest również na dole , po lewej stronie formularza kontaktowego.  Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 11-20 ale na wiadomości e-mail  i zapytania wysyłane poprzez formularz kontaktowy, odpowiadamy przez 7  dni w tygodniu.

Możesz do nas wysłać przesyłkę lub przyjechać osobiście. Jeśli masz zamiar przyjechać osobiście, uprzedzisz nas o swojej wizycie (najlepiej telefonicznie) .Będziemy wtedy czekali na Ciebie.

Nasz numer telefonu to :572020922

Zapytania oraz zdjęcia prosimy wysyłać na podstawowy adres :
info@renowacja-butow.pl

Jeśli będą problemy z komunikacja na podstawowy adres , prosimy wysłać  wiadomość na adres rezerwowy:
butodnowa@o2.pl.

Obie skrzynki pocztowe są przez Nas odczytywane w tym samym czasie. Za wyjątkiem soboty, niedziel i dni ustawowo wolnych od pracy, otrzymasz odpowiedź w ciągu 24h. Jeśli nie będzie odpowiedzi to znaczy, że Twoja wiadomości do Nas nie dotarła. W takim przypadku prosimy o ponowne wysłanie wiadomości do Nas lub kontakt telefoniczny.

Możesz też użyć formularza kontaktowego na dole strony. Wysyła on wiadomość do Nas na adres info@renowacja-butow.pl oraz przesyła kopie na adres e-mail podany podany przez Ciebie w formularzu.

Informacje oraz wycena
Trudno jest Nam udzielać informacji gdy nie widzimy przedmiotu jakiego może dotyczyć nasza usługa. . Wyślij wiadomości e-mail lub zapytanie poprzez  formularz  z załączonymi zdjęciami wraz opisem prac jakie Chcesz zlecić. 

Napisz to co wiesz o swoich butach czy innym przedmiocie (marka ,model, zdjęcie wszywki wewnętrznej z oznaczeniem jakie stosuje producent, z czego jest zrobiony, jakie były z nim problemy, jakie ma wady, czym i jak był pielęgnowany, jak często jest używany itp.). Im więcej napiszesz i im lepsze zdjęcie wyślesz tu tym będzie łatwiej przedstawić ofertę dla Ciebie. 

Pomocny dla Ciebie w przygotowaniu takich informacji będzie tekst jaki umieściliśmy na stronie głównej. Jeśli chcesz się dowiedzieć w jaki sposób pracujemy to zobacz tekst w zakładce „Jak działamy„.

Formularz kontaktowy