Malowanie torebek

 Malowanie torebek – sposób na przywrócenie koloru

Malowanie torebek jest metoda odnowy odpowiednia dla skór zamkniętych.

Malowanie torebek
Renowacja poprzez malowanie torebki Miu Miu

Renowacja poprzez zastosowanie farb do skóry, pozwala przywrócić wypłowiały kolor, pokryć rysy oraz przetarcia. Takie uszkodzenia wynikające z eksploatacji, wpływa negatywnie na wygląd torebek skórzanych.

Najczęściej, gdy czyszczenie już jest niewystarczające, kosmetyki nie pomagają a także uszkodzeń powierzchni skóry jest wiele, dobrym rozwiązaniem jest malowanie. Przy czym taka odnowę wykonujemy w przypadku powierzchni skórzanych.

Malowanie torebek farbą w różowym kolorze
Odnowiona torebka Michael Kors

Odradzamy malowanie w przypadku tworzyw skóro podobnych czy też skaju. W przypadku takich surowców nie uda się nam zapewnić trwałości odnowy a czasami takie malowanie będzie wręcz niemożliwe do wykonania.

Renowacja torebek ze skór otwartych ( aniliny, semianiliny) najlepiej wykonać z zastosowaniem barwników. Ale malowanie jest możliwe dla również tego typu skóry. Tylko, że wygląd końcowy tak odnowionych torebek jest odbierany, jako sztuczny, nienaturalny wręcz plastikowy. Warto dobrze przemyśleć decyzję o malowaniu torebek ze skór otartych.

Zmiana koloru poprzez malowanie torebek.

Przed zmianą koloru Guess Po nadaniu nowego koloru
Zmiana koloru torebki Guess z pomarańczowego na brązowy.

 

Renowacja poprzez malowanie ma najczęściej na celu odzyskanie oryginalnego koloru oraz zamaskowanie różnego rodzaju uszkodzeń. Ale jest tez okazją do uzyskania bardziej pożądanego wyglądu skórzanych przedmiotów takich jak buty czy portfele , kurtki oraz torebki. Farby do skory dają możliwość uzyskania jednolitej kolorystycznie powierzchni. Jest to zaleta w stosunku do barwienia.

Zabrudzenia na białej skórze
Zabrudzenia na torebce Furla
Pomalowana na czarno torebka Furla
Zmiana koloru torebki Furla

Ale nie jest to rozwiązanie korzystne pod względem trwałości. O ile malowanie mające na celu odświeżenie starego koloru można uzyskać poprzez zastosowanie cienkiej warstwy to w przypadku zmiany koloru trzeba użyć o wiele więcej warstwy farby, aby pokryć skórę.

Powoduje to, że farba traci elastyczność a to powoduje, że może ona pękać i łatwiej ulegać uszkodzeniom podczas użytkowania.

Również trwałość takiej powłoki może być zdecydowanie niższa niż tej uzyskanej podczas odświeżania oryginalnego koloru.

Także trzeba mieć na uwadze, że głębsze przetarcia ujawnią kolor pokryty podczas malowania torebki.

 

Zapytaj o cenę !

 

lub zadzwoń do nas:572020922

 

Jak trwała jest renowacja torebek poprzez malowanie

Malowanie torby z czerwonej skóry
Odnowa poprzez malowanie torebki odbarwionej rozpuszczalnikiem

Odnowę wykonujemy profesjonalnymi farbami do skóry. Ale są to farby renowacyjne lub retuszerskie.

Nie są to typowe środki garbarskie. Środki garbarskie są raczej dostępne w ilościach przemysłowych, przez co dostęp do nich jest praktycznie znikomy.

Dlatego ze względu na wymogi ilościowe, stosuje się farby renowacyjne i retuszerskie.

Zielona torebka Liebeskind po rrnowacji
Odnowiona torebka Liebeskind

Również, dlatego, że zastosowanie środków garbarskich wymaga warunków, które spełniają zakłady produkcyjne.

Także trwałość środków garbarskich zastosowanych w procesie produkcji z reguły jest zdecydowanie lepsza niż środków retuszerskich i renowacyjnych.

Na trwałość malowania ma również wpływ, eksploatacja torebki  po renowacji.

Jak wygląda malowanie torebek skórzanych w praktyce

Bruberry po odnowie
Bruberry po odnowieniu

Renowacja jest podzielona na etapy. Zawsze pierwszym krokiem jest czyszczenie torebek z powierzchniowych zabrudzeń .

Takie zabrudzenia czasami ukrywają przetarcia farby, plamy oraz różnego rodzaju uszkodzenia powierzchni skóry.

Podobnie jest w przypadku innych przedmiotów skórzanych stan powierzchni jest bardzo istotnym elementem wpływającym na końcowy wygląd. Zawsze usunięcie uszkodzeń na tyle na ile to możliwe, pozwala polepszyć stan wizualny przedmiotu, na jakim jest dokonywana renowacja.

Malowanie torebek Gucci
Odnowiony kolor w torebce Gucci

Potem maskujemy wszystkie elementy, które mogą ulec zabrudzeniu podczas malowania. W przypadku torebek są to najczęściej wszelkiego rodzaju metalowe okucia, zamki błyskawiczne, i zatrzaski itp.

Następnym krokiem przygotowanie powierzchni do malowania jest usunięcie starej powłoki oraz odtłuszczenie skóry. Jest kluczowy punkt gdyż istotne jest, aby farba uzyskała najlepsza przyczepność do skóry. Cały proces przygotowania powierzchni skórzanych do malowania jest bardzo pracochłonny, ale niezbędny dla uzyskania dobrych efektów renowacji.

Malowanie torebki Patrizia Pepe
Torebka Patrizia Pepe po malowaniu

Mając przygotowaną powierzchne przystępujemy do malowania. Mieszamy farby w odpowiednim kolorze i nakładamy na powierzchnie skóry, natryskowo stosując pistolet lakierniczy lub aerograf.

Do zasadniczego malowania torebek nie stosujemy pędzi czy gąbek. Celem jest uzyskanie jak najlepszej trwałości oraz dobrego wyglądu a to umożliwia malowanie natryskowe. Pędzle są używane do punktowej korekty i drobnych poprawek gdy kończymy malowanie

Jest to w pełni profesjonalna metoda używana do renowacji innych przedmiotów skórzanych zarówno takich jak kurtki czy buty  , portfele  jak również w przypadku mebli skórzanych czy tapicerek samochodowych.

Czarna Pinko przed odnową koloru

Czarna Pinko po odnowieniu koloru
Torebka Pinko po odnowie koloru

Na farbę nakładamy lakier wykończeniowy. Również lakiery wykończeniowe tak jak farby są nakładane metoda natryskową .

Co do samego lakieru to nie musi być on w pełni błyszczący. Może być on zarówno błyszczący , pół błyszczący , satynowy czy dowolnie inny .

Stopień wybłyszczenia można ustalić poprzez odpowiednie wymieszanie lakieru błyszczącego z matowym.  Możemy dopasować lakier do efektu oryginalnego wyglądu  , jak również wymieszać na ustalony stopień wybłyszczenia .

Wykonywana przez nas renowacja torebek kończy się nałożeniem odpowiedniego impregnatu dedykowanego do wyrobów skórzanych.

Masz pytania !

 

lub zadzwoń : 572020922

A czy można malować torebki ze skór otwartej ( aniliny, semianiliny)

Kolor średni brąz użyty domalowania torebek
Odnowa kolor torebki Batycki

Malowanie można wykonać na skórach otwartych. Ale tutaj istotne jest jak odbiera się wygląd takiej torebki po malowaniu. Barwienie powoduje, że barwnik wnika w skórę. Malowanie wytwarza powłokę, która „przykleja” się do skóry. Barwnie jest bardziej odpowiednie do skór otwartych. Renowacja przy zastosowaniu barwników daje bardziej naturalny efekt .Ale nie daje możliwości uzyskania jednolitego koloru na używanych skórach. Wyjątek to czarny kolor.

Poniżej jest przykład butów wykonanych ze skóry otwartej. Dla porównania ,zostało zastosowane malowanie oraz  barwienie skóry .

Przykład malowanie i barwienie butów
Przykład zmiany koloru butów

Malowanie pozwala uzyskać jednolity kolor, ale nie jest on tak przestrzenny jak przy barwieniu a raczej odbiera się skórę otwartą po malowaniu, jako nienaturalną, sztuczną o wręcz plastikowym wyglądzie.

Jeśli celem jest jednolity kolor a zwłaszcza przy jasnych kolorach to malowanie jest metoda, która pozwala uzyskać zaplanowany cel. Ale odbywa się to kosztem wyglądu. Czy efekt po malowaniu jest ładny i czy warto malowanie torebki z otwartej skóry– to już trzeba rozstrzygnąć we własnym zakresie.

Jaka jest cena malowania torebek

Wytarta skórzana torba na laptopa
Torba na laptopa Piquardo przed renowacją
Odnowiona torba Piquardo
Torba Piquardo po odnowie koloru

Zawsze cenę ustalamy indywidualnie. Wiele prac jest czasochłonnych i nie da się ich pominąć. Dlatego potrzebujemy obejrzeć torebkę przed odnową.

Można wysłać zdjęcia lub przyjechać osobiście. Istotny jest zarówno stan torebki, jaki wielkość To wszystko wpływa na czas realizacji jak cenę renowacji.

Należy się spodziewać, ze cena malowanie torebek będzie nie mniejsza niż 250 zł a raczej będzie powyżej tej kwoty. Ale wycenę przygotujemy  po obejrzeniu torebki . Cena końcowa będzie zależała ile pracy i środków będziemy musieli zużyć do renowacji torebki.

Czy można zlecić malowanie torebki wysyłkowo

Odnowa torebki Prada
Malowanie torebki Prada

Renowację wykonujemy również otrzymując torebkę wysłaną paczką. Realizujemy pracę zlecone z miast takich jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Poznać jak i z całej Polski. Cały proces zaczyna się od otrzymania zapytania wraz z zdjęciami torebki. Dokujemy wyceny, potem dociera do nas torebka a po wykonaniu renowacji odsyłamy torebkę.

 

Co to jest zamknięta skora?

Renowacja torebki skórzanej Kazar białej
Odnowa torebki Kazar

Skóry zamknięte są to skóry, które zostały pokryte farbą i lakierem. Tego rodzaju skory nie wchłaniają wody.

Można rozpoznać rodzaj skóry nakładając „kroplę” wody na skórę w nieuszkodzonym miejscu. Jeśli po chwili, woda się nie wchłania to, mamy do czynienia ze skórą zamkniętą.

Do tego typu skóry odpowiednią metoda jest malowanie. Jeśli woda się wchłania i w miejscu wchłonięcia powstaje ciemna plama to oznacza, ze jest to skóra otwarta (anilina, semianilina). Dla tego rodzaju skóry. odpowiednia metodą odnowy koloru jest barwienie.

Chcesz zlecić renowacje torebki!

 

lub zadzwoń do nas:572020922

 

Farbowanie torebek

Farbowanie torebek – metoda na ożywienie koloru

Farbowanie torebek to jedna z metod renowacja skór. Pozwala ona zachować charakter skóry w sposób najbardziej zbliżony do oryginału. Farbowanie torebekFarbowanie a w zasadzie barwienie dotyczy torebek ze skóry otwartej. Aby nadając kolor stosujemy barwniki na bazie alkoholu. Przy czym renowacja torebek poprzez barwienie wykonujemy na skórach otwartych gładkich (aniliny, semianiliny)

W przypadku skór szorstkich ( (zamsz i nubuk) farbowanie torebek za pomocą barwników jest mocno utrudnione. Nie barwimy torebek z ekoskóry. Informacja o tym jak rozróżnić otwarta od zamkniętej jest na dole tej strony.

Co warto wiedzieć o barwieniu zlecając farbowanie torebek

 

Zaplamiona olejem dolna część torby Alexander Mcqueen

Zmiana koloru torebki Alexander Mcqueen
Zaplamiona torba Alexander Mcqueen po zmianie koloru

Przy gładkich skórach barwienie jest najczęściej potrzebne w przypadku utraty /wypłowienia koloru. Inny powód to plamy i zabrudzenia, które nie dają się usnąć z torebek. W takim przypadku  pozostaje zmiana koloru poprzez farbowanie/barwienie skóry.

Przy barwieniu jedną z przeszkód jest transparentność barwników. Nie są one mocno kryjące i nie tworzą powłoki takiej jak farby. Dlatego nie uda się zmienić ciemnego koloru na jasny. Również właściwości barwników powodują, ze stosują nawet taki sam kolor jak oryginał nie uda się pokryć plam, które są ciemniejsze niż sam barwnik. Jest to sytuacja, która występuje w przypadku przedmiotów ze skóry. Dla nas jest to powtarzający się temat, zwłaszcza, gdy wykonujemy farbowanie butów.

Jaki kolor można zastosować zlecając  farbowanie  torebek skórzanych?

 

Skórzana torba przed farbowaniem

Skórzna torba po farbowaniu
Torba po zmianie koloru na czekoladowy

Na kolor końcowy wpływa kolor tła, czyli skóry, na jaki nakłada się barwnik. Barwnik mieszając się z barwą tła powoduje, że tak uzyskany efekt jest zupełnie inny kolor niż by zakładany. Także w przypadku barwników nie bardzo jest możliwości robienia prób jak w przypadku farb, mieszania koloru i wykonywania prób na torebce.

Każda taka próba zostawia ślad na skórzanych powierzchniach torebki i jest on praktycznie nieusuwalny. Powstaje po prostu rodzaj plamy a jeśli trzeba zrobić wiele prób ta takich „śladów” jest tyle ile było prób.

Dlatego wykonując farbowanie korzystamy z palety gotowych kolorów dostępnych u naszych dostawców barwników skórzanych. Wada jest ograniczona ilość kolorów, jakie są dostępne. A to powoduje, ze nie zawsze można dobrać kolor dokładnie pasujący do torebki.

Jeśli celem jest jednolity kolor lub ukrycie plam czy zacieków, najlepiej do barwienia takich torebek zastosować mocno ciemny kolor typu czekoladowy lub czarny. Na dole tej strony są przykłady takich zmian koloru.

Czy kolor uzyskany poprzez farbowanie będzie jednolity?

 

Farbowanie torebki warszawa
Farbowanie torebki z widocznym nierównym kolorem

Przy jasnych kolorach raczej nie uda się uzyskać jednolitego koloru. Choć większe szanse są przy odświeżeniu kolor niż przy całkowitej zmianie. Renowacja torebek , które na skórze oprócz zabrudzeń maja plamy i zacieki a celem jest uzyskanie poprzez farbowanie jasnego koloru, raczej nie skończy się powodzeniem.

Oczywiście można spróbować zastosować jasny kolor, ale trzeba się liczyć z nierównością koloru. Na zdjęciu obok jest przykład boku torebki po farbowaniu na w miarę ciemny kolor, który również nie uzyskał jednolitości. Na inny zdjęciu poniżej , widać ta sama torebkę z boku gdzie kolor nie jest do końca jednolity.

Jeśli koniecznie chcemy uzyskać jednolity kolor to jest to możliwe poprzez malowanie torebek farbami do skóry. Ale zmienia to całkowicie wygląd jak również nasze pierwsze wrażenie, jakie mamy porównując oryginalną skórę do tej po malowani.. Osoby mające w ręku torebkę wykonaną z skóry otwartej po malowaniu określają jej wygląd, jako bardzie sztuczny czy wręcz plastikowy. Ale zawsze pierwsze wrażenie zależy od osoby dokonującej oceny wyglądu.

 

Masz pytania  ?

 

lub zadzwoń :572020922

 

 

 

Czy torebka po farbowaniu może brudzić?

 

farbowanie torby na ciemno czekoladowy kolor
Zmiana koloru na ciemno czekoladowy poprzez barwienie

Tak, skóra po barwieniu może się tak zachowywać. Przyczyną jest wchłanianie barwnika. Nie wszystkie skóry wchłaniają całkowicie nakładany barwniki a to powoduje, że niewchłonięty barwnik przenosi się na inne przedmioty, czyli po prostu brudzi.

W przypadku torebek takie właściwość nie są zbyt pożądane.

Ale zdarza się, że farbowanie kończy się całkowitym wchłonięciem barwnika i skóra nie budzi. W przypadku torebek, które po farbowaniu brudzą, stosujemy zabezpieczenia powierzchni skóry.

Jak można zabezpieczyć powierzchnie torebek po farbowaniu?

 

Brązowa torebka przed barwieniem

Barwienie torebki skórzanej
Torebka ze skóry po barwieniu

Jeśli torebka jest z skóry gładkiej stosujemy lakiery wykończeniowe i odpowiednie środki wykończeniowe do skór. Najtrudniejsze  są zmiany kolorów . Renowacja torebek poprzez farbowanie w takich przypadkach wymaga dużej ilości barwników. Zawsze istnieje ryzyko, ze mimo zabezpieczenia odpowiednimi środkami skóra po farbowaniu może gdzież zabrudzić jakiś przedmiot.

Dlatego po barwieniu zalecana jest „profilaktyka” w użytkowaniu torebek. Najpierw powinna ona mieć kontakt z ciemnym przedmiotami / ubraniami. Jeśli nic się nie dzieje stopniowo przechodzimy do jaśniejszych przedmiotów.

Torebki zamszowe i z nubuku nie uda się zabezpieczyć w taki sposób jak jest to możliwe w przypadku skór gładkich. Dlatego w przypadku torebek zamszowych i tych z nubuku raczej polecamy czyszczenie..

Jak rozpoznać czy skóra nadaje się do farbowania?

 

Wystarczy wykonać prosty test. Na powierzchnie skóry należy nałożyć „kroplę” wody. Jeśli woda pozostaje na powierzchni skory lub po niej spływa to mamy do czynienia z skórą zamkniętą i odpowiednia metoda będzie malowanie. Jeśli skóra wchłonie wodę i powstanie ciemna plama w miejscu wchłonięcia to oznacza, że torebka jest ze skóry otwartej i można dokonać farbowania. Wchłanianie można nieco przyspieszyć wcierając wodę w powierzchnie skóry.

 

Czy można zlecić farbowanie wysyłając torebkę poprzez Paczkomat, kuriera lub Poczta Polską?

 

Tak, można wysłać paczkę, Dlatego wykonujemy farbowanie torebek nie tylko dla mieszkańców takich miast jak Warszawa, Wrocław, Kraków Poznań czy Gdańsk, ale również dla mieszkańców całej Polski. Więcej o wysyłce informacji jest na naszej stronie „Jak działamy”

 

Ile kosztuje farbowanie torebki ?

 

lub zadzwoń do nas:572020922

Renowacja torebki Hermes

Renowacja torebki Hermes dotyczyła wytarcia farby na powierzchni rączek. Takie wytarcia skóry zdarzają się zwykle w mocno pracujących miejscach. W przypadku torebek zwykle występują na krawędziach dołu, bokach oraz właśnie na rączkach.

Odnowa rączek
Raczki torebki Hermes po malowaniu

Najpopularniejsze uszkodzenia są widoczne w postaci otarć.  Zazwyczaj w takim miejscu nie ma już farby i lakieru wykończeniowego. A często też lakieru nie ma na większym obszarze niż miejsce uszkodzenia.

Wtedy bez ochrony lakierem, farba sama ulega wytarciu z powierzchni skóry. W takim wypadku lepiej, aby renowacja torebki nie dotyczyła tylko punktowo, samego miejsca, w którym jest widoczne otarcie, ale również większej powierzchni skóry.

Brak lakieru jest również zauważalny przy czyszczeniu torebek. W trakcie takiej pracy można zauważyć, że usuwane są nie tylko zabrudzania, ale widać również farba z powierzchni skóry.

W przypadku torebek wykonanych z zamkniętej skory odpowiednia metoda odnowy będzie malowanie. Istotnym elementem przy odnowie elementu torebki jest odpowiednie wymieszanie farby tak, aby kolor nowej farby pasował do oryginału. Mając właściwie wymieszana farbę można przeprowadzić cały proces odnowy.

Renowacja torebki Hermes we własnym zakresie?

Podobnie jak w przypadku innych torebek oczywiście można próbować wykonać taka prace, ale właśnie dopasowanie koloru może być podstawową przeszkoda.

Nawet w przypadku podstawowych kolorów typu czarny czy tez biały gotowe farby oferowane w sklepach raczej nie będą pasowały do oryginalnego koloru. A w innych kolorach znalezienie gotowego koloru, który nawet w przybliżonym stopniu będzie pasował do oryginału nie ma dużych szans na powodzenie.

Właśnie, dlatego dopasowanie koloru do oryginału wymaga wymieszania kilku bazowych kolorów. Sklepy ograniczają paletę kolor gdyż ilość kombinacji kolorów i ich odcieni jest praktycznie nieograniczona. A każda różnica w odcieniu koloru będzie widoczna na powierzchni torebki po nałożeniu nowej farby i konfrontacji z oryginalnym kolorem.

Nie mając doświadczenia raczej trzeba się liczyć, że renowacja torebki może skończyć niepowodzeniem. Także dobranie stopnia wybłyszczenia lakieru wykończeniowego nakładanego na farbę, może być problematyczne.

Uszkodzenia w torebkach Hermes

Odnowa rączek w pomarańczowym kolorze
Wygląd torebki po malowaniu rączek

Jednym z popularnych problemów, jakie do nas docierają są właśnie wytarcia farty na rączkach skórzanych. Również w torebkach Hermes, farba na rączkach może odpadać po pewnym czasie. Wtedy renowacja poprzez malowanie zwykle dotyczy całych raczek.

Oprócz uszkodzeń farby na zewnętrznej powierzchni rączek, ulega popękaniu lub odpadnięciu farba krawędziowa na brzegach rączek oraz odklejają się zaślepki na końcach rączek. Odnowienie farby krawędziowej jest dość problematyczne, dlatego bywa ona całkowicie usunięta z krawędzi rączek. Zaślepki o ile to możliwe udaje się przykleić do rączek.

Malowanie całej powierzchni raczek pozwala na przywrócenie ich dobrego wyglądu a co za tym idzie, całej torebki. Na złączonych zdjęciach są przykłady rączek po renowacji. Koloru na zdjęciach przed nie udało się uchwycić odpowiednio. Rzeczywisty kolor torebek Hermes jest widoczny na zdjęciach po renowacji.

Renowacja torebki skórzanej Coccinelle

Efekt renowacji torebki skórzanej
Renowacja torebki skórzanej Coccinelle

Renowacja torebki skórzanej wiąże się z wieloma czynnościami , które maja wpływ na końcowy efekt. W  przypadku tej torebki sama  skóra wymagała niewielkich interwencji ale  sam efekt kolorystyczny był zdecydowanie do poprawy.

Prace dodatkowe przy odnawianiu torebki .

Dodatkowym zadaniem było utrzymanie bez zmian , koloru kontrastowych nici. Same zabezpieczenie nici zajęło wiele czasu ale warto było zrobić zabezpieczenia. Jest to istotne aby nie pokryć farbą nici gdyż wpływa to na ogólny wygląd. Takie prace wykonujemy zarówno w przypadku torebek jak a czasami również  również gdy wykonujemy malowanie butów skórzanych. Ale jest to tez czynność  znacząco wpływająca na cenę końcową. Podczas nakładania nowej farby konieczne było poprawienie koloru na wielu bardzo niewielkich elementach co też wymagało poświęcenia czasu na malowanie. Efekt końcowy zdecydowanie odmienił wygląd torebki. Jeśli dowiedzieć się więcej o rodzajach skór i technice odnowy jakie stosujemy to wejdź na naszą stronę główną. Możesz też zobaczyć jak przebiegała renowacja torebki  Kazar.

 

Renowacja torebki skórzanej ? Napisz ,zapytaj …

 

Środki do renowacji torebki skórzanej Dół torebki skórzanej przed renowacją Dno torebki skórzanej pro renowacjąTorebka przed renowacjąGórna część torebki skórzanej przed renowacją Torebka skórzana po renowacji Fragment torebki skórzanej po renowacjiTorebka po renowacji

 
 
 

Masz pytania i wątpliwości ? 
 
 
 

 
 
 
 

lub zadzwoń do nas:572020922

 
 
 

Renowacja torebki skórzanej Kazar

Renowacja torebki , miała głownie na celu odzyskanie koloru.  Dodatkowo torebka miała ślady po długopisie.

Odświeżenie koloru poprzez malowanie
Odnowa torebki Kazar

Torebka była wykonana z skóry otwartej i niestety nie dało by się odtworzyć oryginalnego koloru poprzez barwienie. Dlatego potrzebne było zamkniecie skóry poprzez malowanie. Rączki torebki były mocno zatłuszczone i konieczne było wielokrotne użycie środka dedykowanego do tego typu problemu.  Również potrzebny był też specjalny podkład pod farbę aby renowacja torebki zakończyła się sukcesem. Gdy już powierzchnia skóry była gotowa przystąpiliśmy do malowania Jednak było wiele detali do malowania i cała renowacja  zajęła sporo czasu . A efekt jest widoczny na załączonych zdjęciach.  Oczywiście zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczą skór oraz renowacji , znajdujących się na naszej stronie.

Renowacja torebki Kazar na kilku zdjęciach.

 

Wygląd boku z zamkiemWygląd od przodu przed renowacjąWidok z góry przed rozpoczęciemRenowacja torebki widok boku z dużą kieszeniąBok po zakończeniu prac

 

Chcesz otrzymać wycenę?

 

lub zadzwoń do nas:572020922