Jak działamy

Buty po renowacji Oczywiście możesz do Nas przyjechać. Ale nasze usługi kierujemy również do osób ,które nie mając czasu ani ochoty na dojazdy albo po prostu mieszkają daleko od nas.. Jak działamy ? Dla takich osób wykonujemy usługi na odległość czyli otrzymujemy przesyłkę z butami lub innym przedmiotem , realizujemy zlecenie a po zakończeniu realizacji usługi, odsyłamy  to co otrzymaliśmy osoby zlecającej usługę. Zapoznaj się z naszymi przykładami cen . Konkretną ofertę otrzymasz od nas  tak aby była ona indywidualnie dopasowana do przedmiotu jaki chcesz odnowić. Opis wszystkich rodzajów prac jakie możemy wykonać , znajduje się na stronie głównej.
 

Jak działamy

Kliknij na krzyżyk i zobacz szczegóły

Wysyłasz zdjęcia
Wyślij do nas wyraźne zdjęcia.  Najlepiej gdyby były zrobione w świetle dziennym ( plan ogólny i zbliżenia).
Napisz co wiesz o swoich butach czy innym przedmiocie (marka ,model , z czego jest zrobiony, jakie były z nim problemy, jakie ma wady,  czym i jak był pielęgnowany itp.). Im więcej napiszesz i im lepsze zdjęcie wyślesz tu tym będzie łatwiej przedstawić ofertę dla Ciebie.
Otrzymujesz ofertę
Otrzymasz informację o zakresie usług, wycenę oraz zakładany termin realizacji usługi oraz informację o metodzie zapłaty
Podejmujesz decyzję
Kiedy podejmiesz decyzję o zamówieniu to poinformuj nas o tym. Ale nie wysyłaj do nas butów bez wcześniejszego uprzedzenia.
Gdy się zdecydujesz wyślij przesyłkę na nasz adres  Pamiętaj aby dołączyć dane do zwrotnej przesyłki, numer telefonu i adres e-mail.
Odbieramy przesyłkę
Gdy odbierzemy przesyłkę, potwierdzimy jej odbiór i zweryfikujemy stan butów oraz jeśli to konieczne to wspólnie domawiamy ewentualne szczegóły.
Realizujemy zlecenie
Po zakończeniu prac wysyłamy do Ciebie zdjęcia gotowych butów a potem wysyłamy przesyłkę na wskazany wcześniej adres.
Wysyłamy przesyłkę
Z chwilą wysłania przesyłki otrzymasz od nasz wiadomość a potem obierasz przesyłkę z swoimi butami

 

Chcesz się dowiedzieć ile będzie kosztowała renowacja butów ?

 

 

 

lub zadzwoń 572020922