FAQ

FAQ – pytania najczęściej do nas kierowane.

Renowacja butów timberlandWłaśnie z pytaniami jakie są poniżej najczęściej mamy do czynienia . Jednak  na stronie dotyczącej FAQ nie ma odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości .

Na przykład więcej szczegółowych informacji o malowaniu butów można znaleźć na naszej stronie „Malowanie butów” . Ponadto jest więcej stron tematycznych i przede wszystkim tam można znaleźć rozszerzone informację. Choć i one mogą nie wyczerpywać wszystkich tematów.

Jeśli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi, napisz do nas!

Dlatego dla uściślenia i udzielania dodatkowych informacji , prosimy o wysyłanie zapytań lub kontakt telefoniczny z nami . Postaramy się udzielić niezbędnych informacji, które brakuje w FAQ.. Ponadto zapraszamy do odwiedzania naszego blogu.

 

Category: Czas
Zwykle jest to 3 tygodnie od dostarczenia. Ale w sezonach trwa to dłużej. Czas realizacji podajemy podczas wykonania wyceny.
Category: Czas

Zapraszamy w godzinach od 11:00 do 20:00. Pracujemy od poniedziałku do piątku . W soboty i niedziele oraz dni ustawowo wolne od pracy nie pracujemy. Jeśli zamierzasz przyjechać osobiście to prosimy o wcześniejszy kontakt z nami.

 

 

 

Masz pytania? 

 

   

 

     

lub zadzwoń do nas :  572020922